niedziela, 5 lutego 2017

Nowy początek?

Hej!
Jestem Asia i witam was na moim blogu. Jest to mój pierwszy wpis i blog, choć już kilkukrotnie starałam się jakoś zacząć blogować. Nie szło mi to najlepiej. Może to dlatego, że wybierałam nieodpowiednie tematy postów? Tego nie wiem 😏 Postanowiłam jednak, że chcę coś zmienić w swoim życiu, pomyślałam więc, czemu by nie zacząć od bloga? 😃 I w taki oto sposób jestem teraz tu, przed ekranem laptopa i piszę do was. 
Może krótko opowiem wam o sobie? Wypadałoby coś powiedzieć na początku, prawda? 😆 A więc tak, mam 15 lat i mieszkam w małym miasteczku. Dobrze się uczę (chyba😏) Interesuję się wieloma rzeczami m.in. muzyką, a co za tym idzie również wszelkimi formami sztuki. Moją pasją jest jednak czytanie - stąd też pomysł na Bloga. ,,Nie jestem statystycznym Polakiem, czytam książki" ♥ Interesuje mnie głównie fantastyka oraz literatura młodzieżowa, aczkolwiek chętnie sięgam również po inne gatunki literackie. Na blogu będziecie mogli dowiedzieć się czegoś o książkach - mam tu na myśli recenzje, które będą się tu pojawiały. Przy okazji już teraz przepraszam was za to, jak piszę, ale musicie mnie zrozumieć, mam jedynie 15 lat. Będę starała się jednak w jakiś sposób poprawiać swoje wpisy jeden po drugim. Zależy mi na tym, aby ten blog był ,,naszym" blogiem. Mówię tu o tym, że bardzo chciałabym, abyście wy, moi drodzy, udzielali się ty jak najczęściej. Chciałabym znać wasze zdanie w każdej kwestii. Jeżeli chcielibyście zadać mi jakiekolwiek pytanie, śmiało pytajcie! Odpowiem na każde :) 
W kolejnym poście zamierzam zrobić jakiś TAG. Może macie jakiś pomysł, jaki? Piszcie swoje sugestie. Do usłyszenia !
                                                                                                                                                                                                           Total_book_lover02

2 komentarze:

 1. Możesz zrobić the name book tag, albo tmi tag, albo np jakieś fakty... Albo czego twoja dusza zapragnie! Traktuj swój blog jako swoje królestwo, którego jesteś królową ;)

  Pozdrawiam
  toreador-nottoread.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za rady :D Oczywiście już wchodzi na bloga :)

   Usuń